
Новость из раздела: Освіта
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1260499-harkivski-uchni-stali-prizerami-mizhnarodnogo-naukovogo-turniru
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1260499-harkivski-uchni-stali-prizerami-mizhnarodnogo-naukovogo-turniru
Харківські учні стали призерами Міжнародного наукового турніру (фото)
Харківські школярі успішно виступили на престижних змаганнях фізиків у Пакистані.
.jpg)
Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на Міськраду, 5 школярів з двох ліцеїв Харкова вибороли срібні нагороди на Міжнародному турнірі юних фізиків, який проходив з 19 по 25 липня у Кохсарському університеті Муррі (Пакистан) - одного із найпрестижніших наукових змаганнь для школярів, яке проводиться вже 35 років у різних країнах світу.
Україну представляла збірна команда харківських школярів:
- від Харківського ліцею №161 «Імпульс» - випускник Іван Бортновський, одинадцятикласники Анна Бєляєва та Антон Бухтатий,
- відХарківського фізико-математичного наукового ліцею №27 - дев'ятикласник Кирило Владико та випускник Микита Кирпичов.
.jpg)

Команда «Момент імпульсу» шостий рік поспіль повертається додому з медалями. Цього року серед 14 команд-учасниць харків'яни вибороли срібні нагороди. Команда змогла в онлайн-форматі якісно підготуватися до змагань, незважаючи на відстань, що відділяла учнів, які перебувають у різних країнах через війну в Україні.