27.01.2023   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1254181-pid-harkovom-retsidivist-dopomagav-okupantam-vlasnoyu-domivkoyu-ta-vidibranim-u-inshih-trasportom

Під Харковом рецидивіст допомагав окупантам власною домівкою та відібраним у інших траспортом

Чоловіка поінформували про підозру у держзраді під Харковом.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на Харківську прокуратуру, 47-річний мешканець с. Плоске Куп’янського району,  який вже мав проблеми із законом, під час окупації села співпрацював з ворогом:
  • на початку травня 2022 року він добровільно надав власне домоволодіння окупантам, де вони і проживали до вересня — до моменту звільнення села від загарбників.
  • у червні 2022 року підозрюваний із окупантами приїхав до знайомого та примусив його віддати ключі від автомобіля «ВАЗ» і трактора. У результаті окупанти заволоділи зазначеними транспортними засобами і змогли використовувати їх у власних цілях.  
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав про суд над колаборантом, який підтримував дії РФ в соцмережах.
 
←Вернуться Печать