
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1253011-v-nich-pered-rizdvom-dorosli-shist-godin-bili-pidlitka-u-harkovi
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1253011-v-nich-pered-rizdvom-dorosli-shist-godin-bili-pidlitka-u-harkovi
В ніч перед Різдвом дорослі шість годин били підлітка у Харкові (фото)
Правоохоронці Харкова розслідують передріздвяне побиття.
.jpg)
Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на ГУ Нацполіції, в ніч на 25 грудня 2022 року компанія з трьох дорослих та 15-річного підлітка, розпивала спиртні напої за місцем мешкання одного з дорослих.
.jpg)
Між чоловіками та неповнолітнім виник конфлікт, який переріс у 6-годинне знущання дорослих над підлітком. Хлопця били та завдавали інші тілесні ушкодження. Лише вранці неповнолітньому вдалося втекти від кривдників.

.jpg)
.jpg)
Наразі підлітку надається медична допомога. Двоє хуліганів - 19-ті і 30-ти років - встановлені та опитані працівниками поліції. Триває пошук третього добошира.
Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.