Новость из раздела: Виставки, ярмарки
URL новости: https://redpost.com.ua/photo/1292163-u-harkovi-vidkrilasya-vistavka-kolo-simvoliv-foto
URL новости: https://redpost.com.ua/photo/1292163-u-harkovi-vidkrilasya-vistavka-kolo-simvoliv-foto
У Харкові відкрилася виставка "Коло символів" (фото)
У Художній галереї ім. Генріха Семирадського відкрилася виставка Дениса Кочанова "Коло символів".

Фото: Василь Голосний / РЕДПОСТ
Картини, представлені на виставці, створені під час повномасштабної війни і мають багато символів, які стосуються, зокрема, подій у Харкові.
Наприклад, художник пояснює, картину "Nata Ужик та Вій" було написано після відвідування вулиці Наталії Ужвій на Північній Салтівці, де дуже багато зруйнованих будинків, ніби гоголівський Вій підняв свої вії і натворив лиха.
Виставку можна відвідати за адресою:
Площа Свободи,6 (північний корпус ХНУ імені В.Н. Каразіна), час роботи - з вівторка по суботу, з 12:00 до 18:00.
Виставка експонуватиметься до 21 травня.