13.03.2026   Мирон Зелений
Городской Дозор
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/photo/1290889-u-harkovi-vidznachili-den-pratsivnikiv-zhkg-foto

У Харкові відзначили День працівників ЖКГ (фото)

Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відбулися 12 березня в Новобаварському, Холодногірському та Індустріальному районах.


У Харкові відзначили День працівників ЖКГ (фото)
З професійним святом робітників галузі привітав міський голова Ігор Терехов, повідомляє РЕДПОСТ.

Він подякував комунальникам за стійкість і невпинну працю, попри труднощі воєнного часу.
 
«Багатьох із вас я бачу і на місцях «прильотів», і під час прибирання вулиць чи відновлення інфраструктури. Люди звикли, що Харків - дуже охайне місто. Але за цією гарною картинкою стоїть ваша титанічна праця. Хтось відновлює тепло- та водопостачання, хтось лагодить дороги, хтось висаджує квіти. Дякую вам за це! Бажаю, щоб якнайшвидше настав мир, і ми обов’язково відбудуємо наше місто!» - наголосив мер.
 
Кращим працівникам ЖКГ Ігор Терехов вручив почесні грамоти Харківської міської ради, виконавчого комітету міськради та Подяки міського голови.


Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

←Вернуться Печать