25.08.2026   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1296399-poperedu-vazhka-zima-tomu-bude-potribna-konsolidatsiya-vsih-sil-igor-terehov

Попереду важка зима, тому буде потрібна консолідація всіх сил - Ігор Терехов

Як Харків та Червоний Хрест готуються разом допомагати містянам.


Попереду важка зима, тому буде потрібна консолідація всіх сил - Ігор Терехов
Як повідомляє РЕДПОСТ, Харківська міськрада та ГО «Харківська міська організація Товариства Червоного Хреста України» офіційно закріпили партнерство. Меморандум про співпрацю підписали міський голова Ігор Терехов та голова організації Тетяна Зима.
 

Напрями взаємодії та ключові завдання

 
  • Посилення оперативного реагування на наслідки ворожих обстрілів та надання допомоги харків'янам, чиє житло зазнало руйнувань;
  • Системна допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також реалізація гуманітарних і соціальних програм;
  • Втілення освітніх і молодіжних проєктів, підтримка волонтерських ініціатив;
  • Створення умов для того, аби містяни залишалися в Харкові та поверталися додому.
 
 
 
Мер Харкова Ігор Терехов, дякуючи представникам Червоного Хреста за підтримку міста, підкреслив:
 
«Попереду важка зима, тому буде потрібна консолідація всіх сил. Ми маємо бути разом — місто, громадські організації, суспільство — щоб пройти опалювальний сезон і допомогти всім, хто цього потребує».
 
 
 
Тетяна Зима, голова міської організації ТЧХУ наголосила, що партнерство охопить значно ширший спектр, ніж реагування на атаки:
 
«Це діти, молодь, волонтерство — усе, що може допомогти людям залишатися в Харкові й повертатися сюди. Є чимало напрямів, де ми можемо бути корисними місту».
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що Німеччина та Харків розширюють співпрацю у сферах транспорту, енергетики та підземної інфраструктури.
 

 

←Вернуться Печать