URL новости: https://redpost.com.ua/news/1295695-na-stantsiyi-maydan-konstitutsiyi-timchasovo-zakriyut-odin-iz-vihodiv-scho-potribno-znati-pasazhiram
На станції «Майдан Конституції» тимчасово закриють один із виходів: що потрібно знати пасажирам
Через проведення монтажних робіт у центрі Харкова майже на тиждень закриють один із виходів зі станції метро «Майдан Конституції».

У Харкові з 5:30 5 серпня до 17:00 10 серпня тимчасово не працюватиме пішохідний вихід №6 зі станції метро «Майдан Конституції» у бік площі Конституції. Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на КП «Харківський метрополітен».
Як повідомили в метрополітені, обмеження пов'язане з проведенням монтажних робіт на прилеглій території.
Упродовж цього періоду пасажири не зможуть скористатися зазначеним виходом із підземного переходу. Для входу та виходу зі станції рекомендують користуватися іншими доступними виходами.
У Харківському метрополітені закликали містян заздалегідь враховувати зміни під час планування поїздок та перепросили за тимчасові незручності.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові майже на два місяці звузять проїжджу частину на вулиці Космонавтів.