URL новости: https://redpost.com.ua/news/1295388-30-dniv-vihodili-z-vovchanska-u-57-y-ompbr-pokazali-povernennya-pihotintsiv-video-foto
30 днів виходили з Вовчанська: у 57-й ОМПБр показали повернення піхотинців (відео, фото)
Піхотинці Стрілецького батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади після місяця виходу з позицій у Вовчанську повернулися до своїх побратимів. Військові розповіли про життя на передовій, «дронопошту» та найважчі моменти евакуації.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді показали повернення піхотинців Стрілецького батальйону, які 30 днів виходили з позицій у Вовчанську, передає РЕДПОСТ.
Після ротації військових зустрічали побратими та офіцери батальйону. Захисників вітали обіймами, рукостисканнями та словами підтримки.
Піхотинець із позивним «Кум» розповів, що, незважаючи на складну ситуацію, підрозділ постійно підтримував із ними зв'язок і забезпечував усім необхідним.
«Ми дзвонили по радійці, замовляли – нам все одно доставляли. Писали списки, раз на два дні вранці виходив ротний, ми диктували, і ввечері приходила посилка. З провізією все було добре», – розповідає військовий.

За словами бійців, необхідні речі та продукти доставляли за допомогою так званої «дронопошти». Разом із провізією на позиції надходили й листи від рідних.
«Щоб ми хоч трошки знали, що дома відбувається. Бо важкувато, коли про тебе знають, а ти нічого не знаєш», – поділився один із піхотинців.
.jpg)
Особливо цінними для військових стали листи, які вони зберігали навіть у найскладніших умовах.
«Ці – від рідних, а цей – від побратима, який, на жаль, загинув», – сказав «Кум», показуючи листи.
.jpg)
Найбільшою небезпекою під час виходу з позицій, за словами військових, залишалися російські безпілотники. Через їхню активність групі неодноразово доводилося зупинятися та чекати на сприятливі погодні умови, щоб продовжити рух.
.jpg)
Після завершення виходу бійців зустріли в безпечному місці, а частині військовослужбовців вручили державні нагороди «За оборону України». Ще двоє захисників отримають відзнаки найближчим часом.

