Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1294640-tisyachi-kvitiv-i-sotni-gektariv-doglyanutih-teritoriy-rezultati-roboti-komunalnikiv-harkova-v-chervni
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1294640-tisyachi-kvitiv-i-sotni-gektariv-doglyanutih-teritoriy-rezultati-roboti-komunalnikiv-harkova-v-chervni
Тисячі квітів і сотні гектарів доглянутих територій: результати роботи комунальників Харкова в червні
Філія «Благоустрій» КП «Шляхрембуд» підбила підсумки робіт з утримання та благоустрою прибудинкових територій і зелених зон за червень.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
За місяць фахівці висадили 12 тис. квітів, розсаду для яких виростили самостійно, обрізали 44 тис. кущів, постригли живопліт протяжністю 8 км. Також вони скосили траву загальною площею 918 га та пофарбували 26 тис. елементів благоустрою.

Комунальники продовжують щодня забезпечувати належний санітарний стан дворів, дитячих майданчиків і місць загального користування, очищати урни, доглядати за зеленими насадженнями та квітниками.

Раніше РЕДПОСТ писав, що у Саржиному Яру з’явилися декоративні верби з незвичним плетінням стовбурів.