URL новости: https://redpost.com.ua/news/1294509-u-harkovi-politsiya-rozshukue-cholovika-za-pidozroyu-u-vbivstvi-na-saltivtsi
У Харкові поліція розшукує чоловіка за підозрою у вбивстві на Салтівці
У Салтівському районі Харкова чоловік завдав ножових поранень 45-річному перехожому. Потерпілий помер у лікарні, поліція розшукує нападника.
У Харкові поліція розшукує чоловіка за підозрою у вбивстві на Салтівці
25 червня близько 12:00 у Салтівському районі Харкова на вулиці Механізаторській невідомий чоловік завдав два ножових поранення в живіт 45-річному місцевому жителю. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківщини.
Після нападу зловмисник утік з місця події. Постраждалого госпіталізували до медичного закладу, однак від отриманих поранень він помер.
За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження за п. 8 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).
Правоохоронці встановили прикмети підозрюваного: чоловік віком 40–45 років, зріст 170–175 см, середньої статури, світле волосся. Мав окуляри з прямокутними прозорими лінзами у світлій оправі.
Ймовірно, був одягнений у світлу сорочку та штани молочного кольору.
Поліція звертається до громадян із проханням повідомляти будь-яку інформацію про місцеперебування розшукуваного за номером 102 або іншими контактами правоохоронців.
