Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1294407-zbuvav-metadon-na-avtovokzali-na-harkivschini-choloviku-povidomili-pro-pidozru
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1294407-zbuvav-metadon-na-avtovokzali-na-harkivschini-choloviku-povidomili-pro-pidozru
Збував метадон на автовокзалі: на Харківщині чоловіку повідомили про підозру
У ході слідства працівники поліції встановили, що 54-річний чоловік придбав заборонену речовину та зберігав за місцем свого проживання з метою подальшого збуту.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
Фігурант продав 24 пігулки у приміщенні автовокзалу Берестинського району, отримавши за них гроші.
На підставі зібраних доказів слідчі Берестинського РВП повідомили зловмиснику про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині під час операції «Мігрант» виявили двох нелегальних мігрантів.