URL новости: https://redpost.com.ua/news/1293624-rosiyski-udari-sprichinili-p-yat-pozhezh-u-harkovi-ta-oblasti
Російські удари спричинили п’ять пожеж у Харкові та області
Рятувальники ліквідовували наслідки російських ударів у Харкові та трьох районах області. У Богодухові внаслідок атаки постраждала людина.

Як передає РЕДПОСТ, протягом доби підрозділи ДСНС залучалися до ліквідації п’яти пожеж, які виникли внаслідок російських обстрілів у Харкові, а також Ізюмському, Харківському та Чугуївському районах області.
Вранці російський безпілотник влучив у Немишлянському районі Харкова. Внаслідок удару було пошкоджено дах багатоповерхового житлового будинку. На покрівлі спалахнула пожежа, яку рятувальники оперативно загасили.
Також уламки ворожого БпЛА впали на територію дитячого майданчика поблизу будинку. За попередніми даними, ніхто не постраждав.
Увечері під ударом опинився Богодухів. Через атаку виникла пожежа у двох приватних гаражах на площі близько 40 квадратних метрів. Крім того, вибуховою хвилею було пошкоджено вікна у двох приватних будинках. Відомо про одного постраждалого.
Окрім ліквідації наслідків обстрілів, піротехніки ДСНС за добу виявили та знешкодили 51 вибухонебезпечний предмет.
Загалом протягом доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 47 оперативних виїздів, зокрема 11 – на ліквідацію пожеж, п’ять із яких були спричинені ворожими обстрілами, сім – на перевірку після обстрілів, три – для проведення аварійно-рятувальних та інженерних робіт, 11 – на ідентифікацію вибухонебезпечних предметів, сім – на допомогу населенню та вісім – на інші виїзди.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що в селі Губарівка Богодухівського району російський FPV-дрон вибухнув поруч із людьми, які йшли вулицею. Поранення отримали шестеро цивільних, серед них двоє дітей.