Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1293299-urochistosti-z-nagodi-vsesvitnogo-dnya-ekstrenoyi-medichnoyi-dopomogi-proyshli-v-harkovi
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1293299-urochistosti-z-nagodi-vsesvitnogo-dnya-ekstrenoyi-medichnoyi-dopomogi-proyshli-v-harkovi
Урочистості з нагоди Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги пройшли в Харкові
Зі святом працівників КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф» від імені міського голови Ігоря Терехова привітала заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Неллі Цибульник.
Урочистості з нагоди Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги пройшли в Харкові
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
«Харківська служба екстреної медичної допомоги пройшла значний шлях розвитку. Змінилися технології, підходи до лікування, але незмінним залишилася головна мета - збереження життя людей.
Сьогодні, в умовах війни, для Харкова ваша робота має особливе значення, оскільки ви щоденно працюєте під звуки сирен, часто під обстрілами. Низький уклін кожному медику за безсонні ночі, за стійкість і готовність діяти у найскладніші хвилини!» - наголосила Неллі Цибульник.
Кращим працівникам Центру екстреної медичної допомоги та медичних катастроф вручили Подяки міського голови, цінні подарунки та ін.




.jpg)

.jpg)


Раніше РЕДПОСТ писав, що медики Харківщини врятували життя жінці.