URL новости: https://redpost.com.ua/news/1293035-na-pivnochi-vid-harkova-vidbulisya-chotiri-shturmi
На півночі від Харкова відбулися чотири штурми
На Харківщині зафіксовано бойову активність на Південно-Слобожанському напрямку. Противник здійснив кілька спроб штурму українських позицій, тоді як на Куп’янському напрямку наступальних дій не проводив.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку російські війська протягом періоду здійснили чотири штурмові атаки на позиції українських підрозділів. Бої відбувалися в районах населених пунктів Вовчанські Хутори та Дворічанське, а також у напрямку Тернової й Колодязного.
На Куп’янському напрямку наступальних дій з боку противника зафіксовано не було.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що ЗСУ відбили атаки рф біля Вовчанська, Стариці та Подолів на Харківщині.