07.05.2026   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: Влада
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1292676-htos-povernetsya-pislya-viyni-a-htos-ni-igor-terehov-pro-demografichnu-krizu-v-ukrayini

«Хтось повернеться після війни, а хтось ні» – Ігор Терехов про демографічну кризу в Україні

Міський голова Харкова Ігор Терехов заявив, що війна створила серйозні демографічні та кадрові виклики для країни, а питання відновлення економіки потрібно вирішувати вже зараз.


«Хтось повернеться після війни, а хтось ні» – Ігор Терехов про демографічну кризу в Україні

Війна суттєво вплинула на демографічну ситуацію в Україні та створила серйозні виклики для економіки й ринку праці. Про це міський голова Ігор Терехов повідомив в інтерв’ю порталу «Новини.LIVE».

Мер зазначив, що країна вже зараз має шукати відповіді на питання щодо кадрового потенціалу та відновлення економіки після завершення бойових дій.

«Ми розуміємо, що в Україні демографічна ситуація складна. Хтось повернеться після війни, а хтось не повернеться, бо вже асимілювався за кордоном. Як перезапустити економіку, який буде кадровий потенціал – це питання, на які потрібно відповідати вже зараз. Що стосується залучення іноземців, то окремі спеціалісти, яких немає в Україні, – це робоча ідея. Але масове завезення людей з інших країн я вважаю недоцільним. Нам потрібно створити умови, щоб насамперед українці працювали, заробляли й утримували свої родини», – зазначив Ігор Терехов.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що в Харкові створюють окремі сервіси та умови для інтеграції внутрішньо переміщених осіб.
←Вернуться Печать