Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291956-uryadova-programa-svitlodim-zapratsyuvala-dlya-harkivskoyi-oblasti
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291956-uryadova-programa-svitlodim-zapratsyuvala-dlya-harkivskoyi-oblasti
Урядова програма «СвітлоДІМ» запрацювала для Харківської області
Після запуску державної програми «СвітлоДІМ» мешканці Харківської області отримали можливість фінансувати рішення, що дозволяють багатоквартирним будинкам краще витримувати відключення електроенергії.

З 14 квітня Харків і Харківська область офіційно долучилися до урядової програми «СвітлоДІМ», передає РЕДПОСТ.
Подати заявки на отримання фінансування до 300 000 гривень можуть ОСББ, управителі та обслуговуючі кооперативи будь-якої форми власності.
Рішення про розширення програми ухвалено з урахуванням ситуації в регіоні, який регулярно зазнає навантаження на енергетичну інфраструктуру через ворожі атаки.
Йдеться про практичні рішення, які напряму впливають на повсякденне життя мешканців: забезпечення автономного опалення, стабільного водопостачання та роботи ліфтів навіть під час відключень електроенергії.
Програма «СвітлоДІМ» уже показала результати у Києві та Київській області — там погоджено понад 1 330 заявок на загальну суму більш як 335 млн грн.
Подати заявку можна онлайн через сайт svitlodim.gov.ua, скориставшись електронним кабінетом на порталі «Дія».
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові газовики продовжують встановлювати безкоштовні лічильники газу.