URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291267-rosiyani-zalishili-2-700-meshkantsiv-bez-svitla-na-harkivschini
Росіяни залишили 2 700 мешканців без світла на Харківщині
Через атаку на енергетичну інфраструктуру без електропостачання залишилися кілька населених пунктів Дергачівської громади.

Вранцу 25 березня ворог влучив у об’єкт енергетики у Харківському районі. Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко, передає РЕДПОСТ.
Через обстріл знеструмлено Безруки, Лещенки та Слатине – понад 2 700 людей залишилися без світла. Також відсутнє електропостачання у Прудянському, Токарівському, Козачолопанському та Проходівському старостатах.
Фахівці оцінюють пошкодження та визначають строки відновлення. Дергачівська міська рада спільно з Укрзалізницею та Харківобленерго опрацьовує варіанти оперативного ремонту, але через ризик повторних ударів ситуація залишається нестабільною.
Мешканців закликають при можливості евакуюватися до більш безпечних територій і звертатися за допомогою до Єдиного координаційного гуманітарного центру (203) або служб 102 та 112.
Контактні телефони старостатів:
- Безруківський 380673378773
- Слатинський 380671179510
- Прудянський 380672847918
- Токарівський 380671993870
- Козачолопанський 380673071269
- Проходівський 380672881174
- Русько-Лозівський 380672019021