Новость из раздела: Медицина
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290976-mediki-harkivschini-uspishno-vryatuvali-patsientku-z-infarktom
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290976-mediki-harkivschini-uspishno-vryatuvali-patsientku-z-infarktom
Медики Харківщини успішно врятували пацієнтку з інфарктом
У Таранівці бригади екстреної медичної допомоги оперативно госпіталізували 72-річну пацієнтку з гострим інфарктом міокарда.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
Сумісними зусиллями бригад ЕМД №2408 та №803 проведено успішну госпіталізацію пацієнтки 72 років із гострим інфарктом міокарда.
Під час транспортування та передачі пацієнтки у смт Таранівка було своєчасно проведено фібринолітичну терапію, що дало змогу розпочати реперфузійне лікування ще на догоспітальному етапі.
Після прибуття до профільного відділення у пацієнтки відмічено регрес клінічної симптоматики та позитивну динаміку на ЕКГ.
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 16 березня.