15.03.2026   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290950-na-harkivschini-okupanti-vbili-dvoh-medikiv

На Харківщині окупанти вбили двох медиків

Оперативна ситуація по Харківщині на 15 березня 2026 рокі від ХОВА.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, за добу окупанти обстріляли 21 селище Харківщини.
 
Через обстріли поблизу с. Червона Хвиля Великобурлуцької громади загинули працівники бригади екстреної медичної допомоги: 27-річний і 56-річний чоловіки, зазнав поранень 54-річний чоловік;
у м. Куп’янськ постраждала 63-річна жінка.
 
Ворог застосував велику кількість безпілотників та авіацію:
 
  • 1 КАБ (керована авіабомба);
  • 32 безпілотники різних типів: 10 «Гераней», «Ланцет», «Молнія», 6 fpv-дронів та 14 БпЛА невстановленого типу.
 
Через удари ворога пошкоджено
 
У Богодухівському районі
  • 5 приватних будинків, 
  • 3 господарчі споруди,
  • гараж (с. Олексіївка),
  • 4 приватні будинки,
  • автомобіль (с. Покровка),
  • залізничну інфраструктуру (с. Маяк);
 
У Куп’янському районі
  • цивільне підприємство (сел. Приколотне),
  • 3 приватні будинки,
  • 2 господарчі споруди (с. Сподобівка),
  • автомобіль (с. Нова Олександрівка),
  • автомобіль екстреної медичної допомоги (с. Червона Хвиля);
 
В Ізюмському районі
  • 2 приватні будинки,
  • господарчі споруди (сел. Борова);
 
У Харківському районі 
  • приватний будинок,
  • автомобіль (с. Руська Лозова),
  • складське приміщення (сел. Солоницівка),
  • приватний будинок,
  • клуб (с. Григорівка);
 
У Чугуївському районі
  • електромережі (с. Кочеток),
  • приватний будинок (с. Хотімля).
 
Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій
  • за добу прийняв 89 людей.
  • від початку роботи в Пункті зареєстровано 22 723 людини.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що ворог шість разів намагався прорвати фронт на Харківщині.
 
←Вернуться Печать