08.03.2026   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Влада
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290717-harkiv-zaluchae-krayini-nordichno-baltiyskogo-regionu-do-strategichnih-energetichnih-proektiv

Харків залучає країни Нордично-Балтійського регіону до стратегічних енергетичних проєктів

Мер Харкова Ігор Терехов обговорив із послами перехід до довгострокової підтримки прифронтових міст.


Харків залучає країни Нордично-Балтійського регіону до стратегічних енергетичних проєктів
Як повідомляє РЕДПОСТ, голова Асоціації прифронтових міст та громад, мер Харкова Ігор Терехов у телеефірі нрозповів про перемовини з послами країн Нордично-Балтійського регіону, які нещодавно відвідали місто.
 
Читайте також: Посли NB8 назвали Харків символом стійкості
 
Однією з ключових тем стала необхідність переходу від точкової допомоги до довгострокових проєктів розвитку прифронтових міст і громад.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
«Днями в Харкові відбулася серйозна міжнародна зустріч. Ми як Асоціація прифронтових міст та громад запросили послів Нордично-Балтійського регіону. Основний меседж перемовин - перехід від точкової підтримки до стратегічних проєктів у прифронтових містах і громадах, які насправді є поясом безпеки для всієї Європи. Вони чудово це розуміють. Була корисна розмова, довгі перемовини, і, як на мене, це дасть значний прорив та результат для прифронтових міст і громад», - зазначив Ігор Терехов.
 
Читайте також: Посли країн NB8 приїхали до Харкова для стратегічної зустрічі (фото)
 
Він також підкреслив, що розвиток енергетичної інфраструктури та створення системи локальної генерації є важливим кроком для підвищення стійкості міст в умовах війни та забезпечення стабільного тепло-, водо- й енергопостачання. За його словами, Харків веде постійні перемовини з міжнародними партнерами, щоб залучити їхній потенціал і досвід у цьому напрямку.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав про стан постраждалих та хід рятувальних робіт у Київському районі.
 
←Вернуться Печать