04.03.2026   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: Дороги та транспорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290581-na-odniy-z-harkivskih-stantsiy-na-dobu-zakrili-vihid-z-metro

На одний з харківських станцій на добу закрили вихід з метро

Пішохідний вихід на станції «Архітектора Бекетова» тимчасово недоступний через ремонтні роботи.

метро

Сьогодні, 4 березня, на станції метро «Архітектора Бекетова» тимчасово зачинено пішохідний вихід №4 з підвуличного переходу. Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на КП «Харківський метрополітен».

Йдеться про вихід у бік вулиці Чорноглазівської. Обмеження діятиме до 8:00 5 березня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

Пасажирів просять врахувати зміни під час планування маршруту.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники Харкова наводять лад у житлових будинках.

←Вернуться Печать