20.02.2026   
Городской Дозор
Новость из раздела: Влада
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290210-igor-terehov-zvertaetsya-do-harkiv-yan-z-nagodi-dnya-geroyiv-nebesnoyi-sotni

Ігор Терехов звертається до харків'ян з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.


Ігор Терехов звертається до харків'ян з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні
«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні - людей, які загинули під час подій Революції гідності 2013-2014 років.
 
Ці трагічні сторінки історії стали випробуванням для українського суспільства та назавжди змінили країну. Ми згадуємо всіх, хто втратив життя у ті дні, та висловлюємо повагу до їхньої пам’яті.
 
День Героїв Небесної Сотні - це нагода для роздумів про цінність людського життя, відповідальність за майбутнє та важливість єдності суспільства.
 
Світла пам’ять загиблим! Слава Україні!».
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що щороку 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, запроваджений у 2015 році.
←Вернуться Печать