URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290088-badmintonistki-z-harkivschini-viboroli-bronzu-evro-2026
Бадмінтоністки з Харківщини вибороли бронзу Євро-2026
Жіноча збірна України з бадмінтону вперше стала призеркою командного чемпіонату Європи. Усі спортсменки представляють Харківську область.

Жіноча збірна України з бадмінтону здобула бронзові медалі командного чемпіонату Європи 2026 року, який відбувся у Стамбулі. Для національної команди це перша нагорода такого рівня в історії турніру. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ХОВА.
У складі збірної виступали спортсменки з Харківської області. На груповому етапі українки впевнено перемогли команди Естонії та Німеччини й пробилися до півфіналу. У матчі за вихід до фіналу збірна України поступилася команді Данії, завершивши змагання з бронзовими медалями.
Крім того, українська команда була наймолодшою серед усіх учасниць турніру – найстаршій спортсменці лише 22 роки.