07.02.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289787-harkivski-komunalniki-usuvayut-ozheleditsyu

Харківські комунальники усувають ожеледицю

Сьогодні упродовж дня вони усувають ожеледицю на дорогах, пішохідних зонах та у дворах багатоповерхівок.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КП ''Шляхрембуд''.
 
Комунальники посипають проїжджу частину, тротуари та прибудинкові території протиожеледними матеріалами.
 
 
Також вони очищають вулиці від талого снігу та льоду, щоб забезпечити безпечний рух транспорту й пішоходів.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові відновили роботу 25 ліфтів.
 
←Вернуться Печать