06.02.2026   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Армія
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289769-na-harkivschini-okupanti-trichi-atakuvali-prilipku-biy-za-selo-trivae

На Харківщині окупанти тричі атакували Приліпку, бій за село триває

Оперативна ситуація по Харківщині на 6 лютого 2026 року від Генштаба ЗСУ.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, на Харківщині наступна бойова ситуація.
 
  • На Південно-Слобожанському напрямку противник тричі атакував у бік населеного пункту Приліпка. Одне боєзіткнення триває.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

 

  • На Куп’янському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

Нагадаємо,паніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині Сили оборони стримують наступ окупантів на Куп’янськ.

 

←Вернуться Печать