01.02.2026   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289591-okupanti-vbili-16-shahtariv-yaki-yihali-u-avtobusi-yak-tse-bulo

Окупанти вбили 16 шахтарів, які їхали у автобусі: як сталася трагедія

Стали відомі подробиці трагедії на Дніпропетровщині.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, зʼявилися жахливі подробиці прильоту по шахтарях на Дніпропетровщині. Вже відомо про 16 жертв. 
 
 
«Перший “Шахед“ ударив поруч з автобусом: водій від вибухової хвилі втратив керування, транспорт влетів у паркан. Травмовані люди почали тікати й допомагати один одному. Російський оператор це побачив і направив другий “Шахед» прямо по них», — пише радник Міноборони Сергій «Флеш».
 
←Вернуться Печать