Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289571-na-harkivschini-1-lyutogo-zberezhetsya-ozheled-ogolosheno-zhovtiy-riven-nebezpeki
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289571-na-harkivschini-1-lyutogo-zberezhetsya-ozheled-ogolosheno-zhovtiy-riven-nebezpeki
На Харківщині 1 лютого збережеться ожеледь: оголошено жовтий рівень небезпеки
Синоптики попереджають про небезпечні погодні умови в Харкові та області. На дорогах очікується ожеледиця.
На Харківщині 1 лютого збережеться ожеледь: оголошено жовтий рівень небезпеки
У Харкові та Харківській області 1 лютого протягом доби зберігатимуться небезпечні метеорологічні явища. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на регіональний центр з гідрометеорології.
За даними синоптиків, очікується ожеледь, а на автомобільних дорогах – ожеледиця.
Метеорологи оголосили І рівень небезпечності – жовтий. Такі погодні умови можуть ускладнити рух транспорту та підвищити ризик травмування пішоходів.
Водіям рекомендують дотримуватися безпечної швидкості, збільшувати дистанцію та бути максимально уважними за кермом. Пішоходам радять пересуватися обережно, особливо на слизьких ділянках тротуарів і переходах.
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщину насуваються сильні морози.