Новость из раздела: Медицина
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289439-buv-bez-dihannya-i-sertsebittya-mediki-harkivskoyi-oblasti-vryatuvali-cholovika
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289439-buv-bez-dihannya-i-sertsebittya-mediki-harkivskoyi-oblasti-vryatuvali-cholovika
Був без дихання і серцебиття: медики Харківської області врятували чоловіка
27 січня о 00:07 надійшов екстрений виклик. На місце події прибула бригада екстреної медичної допомоги №803.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
По прибуттю у 46-річного чоловіка були відсутні дихання та серцева діяльність.
Реанімаційні заходи розпочали негайно.
Завдяки злагодженим і професійним діям медиків пацієнта вдалося повернути до життя.
Реанімацію провела команда у складі:
- лікаря Максима Перепелиці;
- парамедика Геннадія Зубка;
- екстреного медичного техніка Андрія Бондаренка.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 28 січня.