URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289174-igor-terehov-razom-z-energetikami-povernemo-svitlo-v-domivki-harkiv-yan
Ігор Терехов: Разом з енергетиками повернемо світло в домівки харків'ян
Міські служби та енергетики працюють спільно, щоб якнайшвидше відновити електропостачання після масованих атак.
Ігор Терехов: Разом з енергетиками повернемо світло в домівки харків'ян
Про це міський голова Ігор Терехов написав у своєму телеграм-каналі, передає РЕДПОСТ.
«Останніми днями ворог цілеспрямовано б’є по енергетиці. Масовано, потужними ракетами – часто в одну й ту саму точку. Якими б не були заходи захисту, пошкодження є. І чим їх більше, тим більше часу потрібно енергетикам, щоб усе відновити.
Ми вже залучили Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій для координації всіх служб і максимально швидкої допомоги енергетикам. У нас є люди – відповідні фахівці, які будуть працювати поруч з енергетиками. Є техніка, є матеріали, є організованість міських служб. Є чотирирічний досвід праці у нелюдських умовах. Будемо діяти разом!
Об’єднання зусиль громади та енергетиків має дати головний результат: якнайшвидше повернення світла в домівки харків’ян», – написав він.