Новость из раздела: Спорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289002-elina-svitolina-vigrala-turnir-wta-250-v-oklendi
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289002-elina-svitolina-vigrala-turnir-wta-250-v-oklendi
Еліна Світоліна виграла турнір WTA 250 в Окленді
Харківська тенісистка здобула 19-й титул у своїй кар'єрі, обігравши у фіналі китаянку Ван Сіньюй.

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Kharkiv SPORT City, Еліна Світоліна стала чемпіонкою турніру WTA 250, що проходив у новозеландському місті Окленд.
У фінальному матчі одиночного розряду Світоліна зустрілася з представницею Китаю Ван Сіньюй. За результатами гри, українська спортсменка здобула перемогу з рахунком 6:3, 7:6 (8:6).
Цей титул став 19-м в професійній кар'єрі Еліни Світоліної.
Раніше РЕДПОСТ писав, що Катерина Садурська втретє поспіль визнана найкращою спортсменкою у неолімпійських видах спорту.