03.01.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288805-meshkanka-selischa-rogan-chinila-domashne-nasilstvo-schodo-brata

Мешканка селища Рогань чинила домашнє насильство щодо брата

25-річна жінка систематично вчиняла домашнє насильство щодо 19-річного хлопця.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
За фактами порушень працівники поліції склали три адміністративні протоколи за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесені термінові заборонені приписи. 
 
Та попри вжиті заходи, дівчина продовжувала протиправну поведінку. 
 
Слідчі повідомили порушниці про підозру за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі до 5 років або позбавлення волі на строк до 2 років.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині застілля закінчилося трагедією.
 
 
←Вернуться Печать