URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288544-mer-harkova-igor-terehov-zvernuvsya-do-gorodyan-z-rizdvyanim-privitannyam
Мер Харкова Ігор Терехов звернувся до городян з різдвяним привітанням
Міський голова Харкова Ігор Терехов у день Різдва заявив, що українці сьогодні об’єднані спільною молитвою за мир, захисників і майбутнє дітей без війни.
Мер Харкова Ігор Терехов звернувся до городян з різдвяним привітанням
25 грудня 2025 року міський голова Харкова Ігор Терехов виступив із традиційним різдвяним привітанням, адресованим християнам міста та всієї України. Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Харківську міську раду.
У своєму зверненні очільник міста підкреслив, що сьогодні всі українці об'єднані спільною, найважливішою молитвою. Насамперед, це молитва за мир, за стійкість та перемогу наших захисників, а також за те, щоб наступні покоління українців росли у безпеці, позбавлені страху та жахів війни.
«Щиро вітаю вас з Різдвом Христовим! Сьогодні ми всі молимося за мир - не на рік, не на два, а назавжди. Молимося, щоб наші діти більше ніколи не знали лиха війни, щоб наші хлопці та дівчата повернулися додому живими, а пам’ять про всіх, хто віддав життя за Україну, завжди жила в наших серцях. Нехай Господь оберігає кожну родину, дарує силу, віру і надію!» – наголосив Ігор Терехов.
Раніше РЕДПОСТ писав, що 24 грудня у Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії під богослужіння з нагоди прийдешнього Різдва Христового міський голова Харкова Ігор Терехов привітав зі святом парафіян римо-католицької громади.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
