Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288542-u-svyatvechir-na-stantsiyi-metro-istorichniy-muzey-vidbuvsya-kontsert
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288542-u-svyatvechir-na-stantsiyi-metro-istorichniy-muzey-vidbuvsya-kontsert
У Святвечір на станції метро «Історичний музей» відбувся концерт
У харківському метро 24 грудня пройшов концерт у межах творчого проєкту «Разом до Перемоги».
.jpg)
У Святвечір на станції метро «Історичний музей» у Харкові відбувся концерт. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківський метрополітен
Захід пройшов у межах творчого проєкту «Разом до Перемоги», який реалізується з ініціативи міського голови Ігоря Терехова.

У концертній програмі взяли участь військовий оркестр Східного Харківського територіального управління, а також творчі колективи й солісти Дитячої академії естрадного мистецтва «Kindermix show».
Раніше РЕДПОСТ писав, що 24 грудня групи однодумців влаштували Вертепну ходу в центрі Харкова.

.jpg)
.jpg)