25.12.2025   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288542-u-svyatvechir-na-stantsiyi-metro-istorichniy-muzey-vidbuvsya-kontsert

У Святвечір на станції метро «Історичний музей» відбувся концерт

У харківському метро 24 грудня пройшов концерт у межах творчого проєкту «Разом до Перемоги».

Концерт у метро Харкова

У Святвечір на станції метро «Історичний музей» у Харкові відбувся концерт. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківський метрополітен

Захід пройшов у межах творчого проєкту «Разом до Перемоги», який реалізується з ініціативи міського голови Ігоря Терехова.

Концерт у метро Харкова

У концертній програмі взяли участь військовий оркестр Східного Харківського територіального управління, а також творчі колективи й солісти Дитячої академії естрадного мистецтва «Kindermix show».

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що 24 грудня групи однодумців влаштували Вертепну ходу в центрі Харкова.
 
Концерт у метро Харкова
 
Концерт у метро Харкова
 
Концерт у метро Харкова
←Вернуться Печать