URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287485-vorozhi-udari-poshkodili-budinki-ta-pidpriemstva-na-harkivschini-foto
Ворожі удари пошкодили будинки та підприємства на Харківщині (фото)
Поліція документує наслідки атак російських військ у чотирьох районах області
.jpg)
Минулої доби російські війська завдали ударів по населених пунктах Чугуївського, Лозівського, Богодухівського та Куп’янського районів Харківщини, використовуючи різні типи озброєння. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
У селі Артемівка Чугуївського району внаслідок атаки російського ударного БпЛА, попередньо типу «Молнія», стався вибух поруч із приватним домоволодінням. Пошкоджено два автомобілі та вибито шибки у будинку, постраждалих серед місцевих немає.
.jpg)
У Золочеві дрон ворога влучив у складську будівлю, що спричинило пожежу. Вогонь пошкодив як приміщення, так і транспортний засіб.
.jpg)
У Лозівському районі безпілотники зруйнували підприємство, травмовано 61-річного чоловіка.
.jpg)
На Куп’янщині противник застосовував різні види озброєння, внаслідок чого пошкоджено кілька житлових будинків.

Протягом 21 листопада поліцейські здійснили 33 огляди місць подій та внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за 29 кримінальними провадженнями, пов’язаними зі збройною агресією росії. З початку повномасштабного вторгнення слідчі Харківщини зареєстрували 27 409 фактів воєнних злочинів. Поліція нагадує про можливість евакуації з небезпечних районів за номером 102.
.jpg)
