21.11.2025   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287441-u-harkivskiy-oblasti-pislya-obstrilu-znestrumleno-15-naselenih-punktiv

У Харківській області після обстрілу знеструмлено 15 населених пунктів

Після ворожого удару без електропостачання залишилися 15 населених пунктів Лозівської громади. Аварійні бригади вже працюють на місцях.

вибух

У Лозівській громаді Харківської області внаслідок чергової ворожої атаки пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури. Про це повідомив голова Лозівської міської територіальної громади Сергій Зеленський, передає РЕДПОСТ.

За його словами, без світла наразі залишаються 15 населених пунктів. Енергетичні бригади працюють у посиленому режимі, щоб відновити електропостачання у найкоротші терміни.

Місцевих жителів закликали бути особливо уважними на дорогах, оскільки внаслідок обстрілів можливі обірвані дроти. Громадян просять не наближатися до них та негайно звертатися до екстрених служб у разі виявлення небезпеки.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом доби з 19 по 20 листопада російські удари охопили шість населених пунктів Харківщини, спричинивши руйнування залізничних об’єктів та електромереж у двох районах.
←Вернуться Печать