19.11.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287363-okupanti-obstrilyali-lozovu

Окупанти обстріляли Лозову

У місті ворог пошкодив залізничну інфраструктуру.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на голову Лозівської міської територіальної громади Сергія Зеленського.
 
Сергій Зеленський зазначив, що постраждалих через обстріл немає. Звернень про пошкодження житлових будинків наразі не надходило.
 
«Усі служби працюють безперервно — енергетики, комунальники, надзвичайники та інші фахівці роблять усе можливе, щоб швидко усунути наслідки атаки», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворог завдав ударів по Харкову та восьми населених пунктах області, застосовуючи БпЛА та інше озброєння.
 
←Вернуться Печать