11.11.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287095-na-harkivschini-zaribili-vodoymu

На Харківщині зарибили водойму

У Старовірівське водосховище вселено понад 32 тисячі екземплярів молоді водних біоресурсів.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківський рибоохоронний патруль.
 
У період з 23 жовтня по 3 листопада 2025 року відбулось зариблення Старовірівського водосховища, що знаходиться на території Берестинського району Харківської області.
 
Загалом у водойму випущено 32 282 тис. екз. ( 3 650 кг) молоді риб, а саме: 
 
  • 21082 тис. екз. (2530 кг) товстолоба;
  • середньою наважкою одного екземпляра 120 грам; 6700 тис. екз. (670 кг) дворічок коропа, середньою наважкою одного екземпляра близько 100 грам; 
  •  4500 тис. екз. (450 кг) білого амура, середньою наважкою одного екземпляра 100 грам.
Вселення здійснювалося коштом користувача водних біоресурсів відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойми. Участь та контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали представники Харківського рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції у Харківській області.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що Харківський рибоохоронний патруль за жовтень викрив 10 порушень рибальства.
 
←Вернуться Печать