Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287091-harkivska-mitnitsya-vid-pochatku-roku-pererahuvala-do-derzhbyudzhetu-mayzhe-2-milyardi-griven-mitnih-platezhiv
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287091-harkivska-mitnitsya-vid-pochatku-roku-pererahuvala-do-derzhbyudzhetu-mayzhe-2-milyardi-griven-mitnih-platezhiv
Харківська митниця від початку року перерахувала до держбюджету майже 2 мільярди гривень митних платежів
Понад 1000 представників харківського бізнесу здійснило зовнішньоекономічні операції протягом 10 місяців.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську митницю.
Протягом 10 місяців 2025 року до Державного бюджету України перераховано 1 923,2 млн гривень.
Додатково до Держбюджету України з початку року спрямовано 149,3 млн гривень. Ці кошти отримані за рахунок контролю митної вартості товарів – 135,7 млн грн; контролю за визначенням країни походження – 12,4 млн грн та класифікаційної роботи – 1,2 млн гривень.
Протягом вказаного періоду відбулось збільшення митних платежів по наступних групах товарів, серед яких лідирує мідь та вироби з неї — з 35,4 до 60,1 млн грн, а також какао, трикотажні полотна, електричні машини, насіння та плоди олійних рослин.
Позитивна динаміка в розрізі щомісячних надходжень митних платежів до бюджету, в цілому тримається. В середньому кожного місяця Харківська митниця поповнює Державний бюджет України на 200 млн гривень.
Так, у січні 2025 року сума надходжень склала 195,9 млн грн, лютий — 160,3 млн грн, березень — 216 млн грн, квітень 170 млн гри, травень 204,3 млн грн, червень — 198,9, липень - 203,5 млн грн, серпень — 171,1 млн грн, вересень - 205,2 млн грн, жовтень -195 млн гривень.
Раніше РЕДПОСТ писав, що у вересні 2025 року товарообіг на Харківщині перевищив показники того ж періоду минулого року.