URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287087-lozivschina-bez-tepla-mayzhe-vsi-kotelni-znestrumleni-pislya-udariv
Лозівщина без тепла: майже всі котельні знеструмлені після ударів
Через нові ворожі атаки на Лозівщині майже всі котельні громади припинили роботу — опалюють лише лікарні.
.jpg)
На Лозівщині російські удари знову пошкодили критичну інфраструктуру. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на голову Лозівської міської територіальної громади Сергія Зеленського.
За словами голови громади, майже всі котельні громади зараз не працюють, залишаючи без тепла більшість мешканців; опалюються лише лікарні. Ситуація постійно змінюється через знеструмлення, нестабільну напругу та чергові атаки на об’єкти теплопостачання.

Відновлення пошкоджених котелень та забезпечення альтернативного живлення проводиться в складних фінансових умовах. Як зазначив Зеленський, іфінансовій кризі теплопостачальні підприємства громади опинилися через відсутність гарантованої державної компенсації тарифів та борги населення.
Місцева влада закликає мешканців допомагати одне одному, особливо мамам з маленькими дітками, важкохворим та самотнім літнім людям.