Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286712-cherez-vorozhi-obstrili-na-harkivschini-znestrumleno-gromadi
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286712-cherez-vorozhi-obstrili-na-harkivschini-znestrumleno-gromadi
Через ворожі обстріли на Харківщині знеструмлено громади
Без світла абоненти знаходяться у Лозівській і Сахновщинській громадах.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ХОВА.
У Лозівському районі пошкоджено залізничну інфраструктуру, електромережі.
Тимчасово без електропостачання близько 14,5 тисячі абонентів у Лозівській і Сахновщинській громадах.
Для 3 тисяч абонентів у м. Лозова застосовуються віялові графіки відключень (по 5 годин).
Загалом по області застосовано графіки погодинних відключень у звʼязку з дефіцитом потужності в обʼєднаній енергосистемі.
Раніше РЕДПОСТ писав, що ворог завдав ударів по залізничній інфраструктурі Харківської області.