24.09.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Медицина
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285391-mediki-harkivschini-vryatuvali-zhinku-u-yakoyi-zupinivsya-krovoobig

Медики Харківщини врятували жінку, у якої зупинився кровообіг

Їй стало зле під час поїздки автобусом, на допомогу оперативно прийшли фахівці.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
 
22 вересня о 15:41 до медиків поступив екстрений виклик.
 
Жінці стало зле під час поїздки в автобусі. На виклик прибула бригада 2202 ЕМД.
 
Під час обстеження у пацієнтки настала зупинка кровообігу.
 
Медики розпочали реанімаційні заходи, через 25 хвилин вдалося відновити кровообіг та самостійне дихання.
 
Пацієнтку доставили до лікувального закладу.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 24 вересня.
 
←Вернуться Печать