Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284822-u-harkovi-energetiki-onovlyuyut-kabelni-liniyi
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284822-u-harkovi-energetiki-onovlyuyut-kabelni-liniyi
У Харкові енергетики оновлюють кабельні лінії
АТ "Харківобленерго" продовжує реалізацію інвестиційної програми 2025 року та модернізує електричні мережі в місті Харкові.

Нові кабелі – це гуманітарна допомога, отримана за сприяння Міністерства енергетики України, зазначають у АТ «Харківобленерго».
"Заміна старих кабельних ліній на сучасні дозволить зменшити кількість аварійних відключень та підвищити надійність живлення.
Завдяки модернізації розподільчих мереж якість електропостачання зростає, а це позитивно впливає на створення сприятливих умов для подальшого розвитку інфраструктури міста", – зазначив в.о. генерального директора АТ "Харківобленерго" В’ячеслав Кравцов.
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники за тиждень відремонтували 117 домофонів.