07.09.2025   
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284777-rosiyani-vpershe-za-viynu-vdarili-po-budivli-uryadu-ukrayini

Росіяни вперше за війну вдарили по будівлі Уряду України

Про це поінформувала очільниця Кабміну Юлія Свириденко.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, цієї ночі Росія здійснила черговий масований удар по Україні. 
 
Вперше через ворожу атаку пошкоджена будівля Уряду, дах і верхні поверхи. Рятувальники гасять пожежу. 
 
 
"Світ має відреагувати на ці руйнування не лише словами, а діями. Потрібне посилення санкційного тиску — передусім проти російської нафти й газу. Потрібні нові обмеження, які вдарять по військовій машині Кремля.
 
А головне - Україні потрібна зброя. Те, що зупинить терор і не дозволить Росії щодня намагатися вбивати українців", - підсумувала Юлія Свириденко.
 
←Вернуться Печать