26.12.2024   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1276837-u-harkovi-cholovik-vihopiv-iz-ruk-mobilniy-telefon-ta-vtik

У Харкові чоловік вихопив із рук мобільний телефон та втік

До поліції звернувся мешканець Салтівського району та повідомив, що став жертвою нападника. Незнайомець вихопив у нього мобільний телефон.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Як з’ясувалося, фігурант звільнився з місць відбування покарання декілька днів тому.
 
Подія трапилась увечері на зупинці громадського транспорту. Зловмисник впритул підійшов до 34-річного чоловіка, вихопив з його рук мобільний телефон та втік з місця події. Потерпілий надав поліцейським детальний опис чоловіка.
 
Оперативники відділу кримінальної поліції та кримінального аналізу Харківського районного управління поліції № 2 оперативно встановили місцезнаходження нападника. 
 
Ним виявився 33-річний неодноразово засуджений за вчинення майнових злочинів громадянин, який звільнився з місць відбування покарання кілька днів тому.
 
За даним фактом повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 7 до 10 років.
 
Зловмисник затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що поліція Харкова продовжує боротьбу з незаконним обігом наркотиків.
 
←Вернуться Печать