
Новость из раздела: Спорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1275994-igor-terehov-pislya-viyni-futbol-obov-yazkovo-povernetsya-do-harkova
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1275994-igor-terehov-pislya-viyni-futbol-obov-yazkovo-povernetsya-do-harkova
Ігор Терехов: Після війни футбол обов’язково повернеться до Харкова
Комунальні служби слідкують за підтриманням належного стану стадіону «Металіст» у Харкові.
На зустрічі зі студентами Харківського національного університету радіоелектроніки міський голова Ігор Терехов розповів, що фахівці постійно дбають не лише про стан внутрішніх приміщень, а й про якість поля, передає РЕДПОСТ.
За словами мера, після війни всі частини комплексу, в тому числі газон, можна буде всього за місяць підготувати до проведення футбольних матчів усіх рівнів.
«Цей стадіон - одна з візитівок Харкова, де проходило славетне Євро-2012. Я дуже хочу, щоб атмосфера, яка колись панувала на цьому стадіоні, повернулася», - наголосив міський голова.