
Новость из раздела: Освіта
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1274674-pitannya-osviti-v-harkovi-obgovorili-na-forumi-forces-future-forum
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1274674-pitannya-osviti-v-harkovi-obgovorili-na-forumi-forces-future-forum
Питання освіти в Харкові обговорили на форумі «Forces Future Forum»
Радник Харківського міського голови Тетяна Столяренко зустрілася з Генеральним директором Європейського директорату з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги Алессандро Вальдамбріні в рамках форуму «Forces Future Forum», що пройшов у Празі.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Сторони обговорили поточну ситуацію в Харкові, роботу першої в Україні підземної школи та організацію навчального процесу в умовах війни. Також була досягнута домовленість щодо опрацювання питання про надання шкільних автобусів для безпечного пересування дітей до навчальних закладів міста.
Крім того, в рамках форуму була організована фотовиставка, присвячена Харкову, мета якої - ще раз нагадати міжнародній спільноті про виклики, з якими місто стикається сьогодні.

.jpg)
.jpg)
Раніше РЕДПОСТ писав, що Харківський міський голова Ігор Терехов взяв участь у міжнародній виставці «FUTURE FORCES FORUM» у Празі.